Prezidento taurės turnyro dvejetų varžybų finale žais lietuvių pora

0
32
tenisas
Feliksas Sakalauskas ir Tomas Vaišė

Vilniaus Bernardinų sodo teniso aikštyne vykstančio Tarptautinės teniso federacijos (ITF) „Futures“ serijos turnyro Prezidento taurei laimėti dvejetų varžybų ketvirtfinalyje ketvirtadienį lietuviai Feliksas Sakalauskas ir Tomas Vaišė po 1 val. 24 min. trukusios kovos 3:6, 7:6 (7-3), 10-7 įveikė antrą pagal skirstymą turnyro porą brolius dvynius latvius Janį ir Martiną Podžusus.

Penktadienį pusfinalyje F. Sakalauskas ir T. Vaišė susitiks su kita lietuvių pora Ainiumi Sabaliausku ir Viliumi Gaubu. Taigi, jau aišku, kad šeštadienį dvejetų varžybų finale kovos ir lietuviai.

Intriguojanti dvikova penktadienį laukia ir vienetų varžybose. 21-erių metų Lietuvos atstovas Robertas Vrzesinskis ketvirtfinalyje susitiks su septintuoju pagal skirstymą prancūzu Laurent’u Rochette’u (644-oji pasaulio raketė).

Turnyro Vilniuje prizų fondą sudaro 15 tūkst. JAV dolerių. Tenisininkai čia kovoja ne tik dėl piniginių prizų ir Prezidento taurės, bet ir dėl ITF reitingo taškų. Tiek vienetų, tiek dvejetų varžybų nugalėtojams atiteks po 100 ITF reitingo taškų.

Šaltinis: (ELTA)

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.