Po pertraukos į teniso varžybas grįžęs A. Tapinas: ne viskas buvo taip blogai

0
79

Birštonas, birželio 14 d. (ELTA). Birštone praūžusiame projekto TenisoNamai.lt dešimtmečio dvejetų turnyre netrūko ir žinomų veidų. Vienas iš jų – po pertraukos į kortus grįžtantis žurnalistas ir „Laisvės TV” prodiuseris Andrius Tapinas. Poroje su Dariumi Gudeliu žaidęs A. Tapinas varžybose kalnų nenuvertė, tačiau optimizmo po turnyro nestokojo.

„Galiu patvirtinti, kad su Dariumi buvome viena iš rimčiausių turnyro porų, tačiau jau pačiame pirmame mače dvejuose pratęsimuose („tiebreak“) pralaimėjome busimiems turnyro nugalėtojams. Nors antrame sete pirmavome 5:1 ir turėjome du „setbolus“. Tai, matyt, rodo ir tam tikrą psichologinį neužtikrintumą. Vėliau nusileidome ir paguodos turnyro nugalėtojams. Sakyčiau, tiesiog per nesusipratimą. Todėl pirmadienį abu bendru sutarimu atleidom asmeninius trenerius, dabar su mumis jau darbuojasi psichologai, tad kitam turnyrui būsime daug geriau pasiruošę ir fiziškai, ir morališkai”, — juokėsi žurnalistas.

photo 1047744 - Po pertraukos į teniso varžybas grįžęs A. Tapinas: ne viskas buvo taip blogai
Po pertraukos į teniso varžybas grįžęs A. Tapinas: ne viskas buvo taip blogai. Michail Levin nuotr.

Visgi surimtėjęs A. Tapinas teigė, kad ne viskas buvo taip blogai, kaip galima buvo tikėtis pusantrų metų nelaikius rankose teniso raketės.

Birštone vykusiose varžybose, kurios buvo įtrauktos į šio kurorto šventės programą, 61 dalyvių pora varžėsi 6 divizionuose: dvejuose vyrų, dvejuose moterų ir dvejuose mišrių porų.

photo 1047743 - Po pertraukos į teniso varžybas grįžęs A. Tapinas: ne viskas buvo taip blogai
Po pertraukos į teniso varžybas grįžęs A. Tapinas: ne viskas buvo taip blogai. Michail Levin nuotr.

Projekto TenisoNamai.lt vadovas Vytautas Bartulis neslėpė noro šį turnyrą Birštone padaryti kasmetiniu ir viena iš didžiausių teniso mėgėjų švenčių Lietuvoje.

„Varžybas čia rengėme jau antrą kartą. Manau, kad Birštonas idealiai tinka tokiai šventei, jį patogu pasiekti iš įvairiausių Lietuvos vietų, mieste gausu viešbučių bei restoranų. Be to, kurorte yra net 7 kokybiški teniso kortai, tad čia galima surengti ir dar gerokai didesnes ir gausesnes varžybas”, – aiškino V. Bartulis.

photo 1047745 - Po pertraukos į teniso varžybas grįžęs A. Tapinas: ne viskas buvo taip blogai
Po pertraukos į teniso varžybas grįžęs A. Tapinas: ne viskas buvo taip blogai. Michail Levin nuotr.

TenisoNamai.lt yra didžiausia internetinė teniso varžybų organizavimo platforma, vienijanti beveik 3 tūkstančius teniso entuziastų iš visos Lietuvos.

Autorius: Dominykas Genevičius (ELTA)

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.