NSGK pirmininką V. Baką konsultuos teisininkė J. Zabielaitė

0
76

Vilnius, birželio 13 d. (ELTA). Seimo nario, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininko Vytauto Bako visuomenine konsultante tapo teisininkė Jūratė Zabielaitė.

Ji daugiau nei 15 metų dirba verslo teisės advokate, yra advokatų kontoros „Zabiela, Zabielaitė ir partneriai“ partnerė, įvairių nevyriausybinių organizacijų (Labdaros ir paramos fondo „Maisto bankas“, Žinių ekonomikos forumo, Visorių informacinių technologijų parko ir kt.) steigėja ir dalininkė.

J. Zabielaitė teisininkės kvalifikaciją įgijo Vilniaus universiteto Teisės fakultete. Stažavosi Tarptautinių santykių institute Stokholme, Paryžiaus tarptautinio verslo teisės ir praktikos institute, Tarptautinės teisės institute Vašingtone, Londono universiteto Komercinės teisės studijų centre, Londono teisės firmoje „Baker & McKenzie“.

photo 823495 - NSGK pirmininką V. Baką konsultuos teisininkė J. Zabielaitė

Ji taip pat dirbo buvusios Tarptautinių ekonominių santykių ministerijos vyr. juriskonsulte, teisininke Valstybinėje aukštojo mokslo, tyrimų ir technologijų agentūroje, Švietimo ir mokslo ministerijoje, ėjo Kultūros ministerijos kanclerės pareigas.

Autorius: Jadvyga Bieliavska (ELTA)

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.