Nemokamas sportas vasarą su špaga

0
27
špaga

Jau ketvirtus metus iš eilės fechtavimo klubo „Fechtavimo akademija“ treneriai ragina vilniečius ar miesto svečius aktyviai leisti laisvalaikį ir išbandyti fechtavimo sportą Vilniaus miesto erdvėse. Pirmoji nemokama fechtavimo treniruotė vyks šeštadienį Lukiškių aikštėje.

Nemokamų treniruočių dalyviai turės galimybę sukryžiuoti ginklus ir pajusti kilnios kovos dvasią. Fechtavimas lavina fizines ir protines savybes, gerina koordinaciją, laikyseną, strateginį mąstymą.

Vasarą treniruotės planuojama vyks Lukiškių aikštėje, Vingio parke. Tikslus treniruočių grafikas skelbiamas „Facebook“ puslapyje „Fechtavimo akademija“. Pirmosios treniruotės metu šeštadienį bus švenčiamas ir „Fechtavimo akademijos“ vienerių metų gimtadienis. „Fechtavimo akademijos“ įkūrėjai yra patyrę fechtavimo sporto atstovai, kuriems fechtavimas yra neatskiriama gyvenimo dalis. Sukaupta jau dešimtmečiais skaičiuojama fechtavimo patirtimi jie mielai dalinasi su visais norinčiais.

„Pastebime, kad per pastaruosius metus, vilniečiai itin aktyviai įsitraukia į sportinę veiklą, ir juos žavi dar neatrasti dalykai. Fechtavimas vis dar yra vienas iš tų sportų, kuriuos išbandę žmonės būna maloniai nustebę patirtomis emocijomis ir naujais atradimais“, – sakė „Fechtavimo akademijos“ prezidentė Vilma Kasiulynienė.

Kadangi gimtadienis be dovanų nebūna, tai atvykusieji turės galimybę laimėti asmeninę pažintinę fechtavimo treniruotę salėje sau ir draugui rugsėjo mėnesį.

Organizatoriai rekomenduoja apsirengti patogią aprangą, nevaržančią judesių, ir avėti sportinę avalynę. Registracija nebūtina, į užsiėmimą atvykti vėliausiai keletą minučių iki suplanuoto laiko

Šaltinis: (ELTA)

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.