Lietuvos kartingo čempionato sezonas įpusės Anykščiuose

0
22
Kartingai

Šeštadienį Anykščių kartodrome vyks Lietuvos kartingo čempionato trečiojo etapo varžybos. Kadangi šiais metais čempionatas sudarytas iš penkių varžybų etapų, galima sakyti, kad Anykščiuose greičiausi mūsų šalies kartingo lenktynininkai minės sezono vidurį. Jau vyko varžybų etapai Vilniuje ir Smalininkuose, o po šeštadienio lenktynių Anykščiuose šį sezoną sportininkų dar lauks du Lietuvos kartingo čempionato etapai.

Anykščių kartodromas yra viena iš lietuviškų trasų, kur gali vykti tarptautinio lygio varžybos. Operatoriams atnaujinus dangą sportininkai pastebi, kad didžiojoje trasos dalyje asfaltas yra lygus, be to Anykščių kartodrome nestinga įvairiausios konfigūracijos posūkių, reikalaujančių sportininkų meistriškumo, o kadangi trasa yra greita, joje itin efektingai atrodo pačia galingiausia technika važiuojančių sportininkų kovos.

Lietuvos kartingo čempionatą organizuoja 20-ies metų veiklos sukaktį mininti Lietuvos kartingo federacija. Pasak organizatorių, pagrindinės kryptys, kurioms pastaraisiais metais skiriama daugiausiai dėmesio – orientaciją į jaunuosius lenktynininkus bei europines klases, o taipogi saugumas ir masiškumas.

Augantis dalyvių skaičius, galima sakyti, iliustruoja savotišką šios sporto rūšies renensansą Lietuvoje. Viena iš augančio masiškumo priežasčių – Lietuvos kartingo federacijos taryba sujungė įvairių serijų varžybas į vieną didžiulį renginį. Tad gausus dalyvių būrys į Anykščius susirinks ir artėjantį šeštadienį. Be Lietuvos kartingo čempionato trečiojo etapo varžybų, Anykščiuose vyks Lietuvos kartingo federacijos taurės, „ART Kart“ taurės, „Rotax Lithuania Challenge“ ir „Mėgėjų kartingo akademijos“ lenktynės.

Šltinis: (ELTA)

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.