„Lietkabelio“ sirgaliai mėgstamiausiu komandos žaidėju išrinko I. Iroegbu

0
64

Panevėžys, birželio 14 d. (ELTA). Panevėžio „Lietkabelio“ krepšinio klubas pirmą kartą savo sirgaliams surengė anoniminę apklausą, kurios metu respondentai turėjo atsakyti į įvairius klausimus, susijusius su komanda, skelbia Panevėžio klubas.
Mėgstamiausiu komandos žaidėju aistruoliai išrinko Ike‘ą Iroegbu, kuris surinko 25,4 proc. visų balsų. Po 20 proc. ir po identišką balsų skaičių surinko tris sezonus „Lietkabelyje“ žaidęs Donatas Tarolis bei kapitonas Simas Jasaitis. 14,6 proc. balsų sulaukė Paulius Valinskas.

Apklausoje dalyvavę sirgaliai teigė, kad rungtynėse jiems labiausiai patinka komandos pristatymo programa, o antroje vietoje liko žaviųjų „Lietkabelio“ šokėjų pasirodymai.

Sirgalių lojalumą rodo tai, kad net 53,3 proc. apklaustųjų jau prabėgusiame sezone apsilankė daugiau nei dešimtyje namų rungtynių. Net 46 proc. apklaustųjų teigė, kad apie būsimas rungtynes jie informaciją sužinodavo iš klubo oficialios „Facebook“ paskyros, dar 24,8 proc. informacijos šaltiniu rinkdavosi oficialią klubo svetainę.

„Lietkabelis“ jau pradėjo vasaros darbus, kai pratęsė kontraktą su vyriausiuoju treneriu Nenadu Čanaku. Šią savaitę pradėta vieša abonementų prekyba ir pristatytas kito sezono šūkis, kuris yra #TuEsiKOMANDA.

„Tikimės, kad startavusi vieša abonementų prekyba, skirta visiems norintiems įsigyti abonementus, taip pat džiugins mūsų organizaciją. #TuEsiKOMANDA – padėka „Lietkabelio“ sirgaliams, kurie yra neatsiejama pergalių siekančios komandos dalis. Mūsų tikslas – kurti krepšinio šventę sirgaliams, Panevėžio miestui, kuriame krepšinis pastaraisiais sezonais tapo itin svarbus“, – kalbėjo klubo marketingo direktorius Lukas Grabauskas.

Kitą savaitę klubas sužinos visas detales dėl dalyvavimo FIBA Čempionų lygoje, o tada prasidės aktyvūs sudėties komplektavimo darbai.

Ingrida Petuchovaitė (ELTA)

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.