Lankininkei prireikė papildomo šūvio

0
46

Antradienį Minske tęsėsi šaudymo iš lanko varžybos. 1/32 etape itin gražų pasirodymą surengė Lietuvos atstovė Inga Timinskienė. Dvikovoje su Turkijos lankininke Aybuke Aktuna prirekė papildomo šūvio, pratęsimo atitikmens. Tik po jo paaiškėjo dvikovos nugalėtoja. Ja tapo Turkijos atstovė.

Pagrindinės varžybos baigėsi rezultatu 5-5.

Toks pasirodymas I. Timinskienės karjeroje – vienas geriausių. Pasak jos, tai didelė patirtis ateičiai.

„Labai džiaugiuosi savo pasirodymu Europos žaidynėse. Gavau galimybę šaudyti tokiose sąlygose, kokiomis šaudo pasaulio čempionate ar olimpinėse žaidynėse. Tai buvo labai neįprasta. Žinojau, kad dvikova su turke bus potencialiai nervinga, todėl daugiausia dėmesio skyriau savo pačios šaudymui, šūvio atlikimui. Atsiriboti nebuvo lengva, bet šūviai ir taiklumas buvo geri.

Labai smagu, kad dvikova buvo tokia įtempta, su pratęsimu, kad pergalę nulėmė paskutinis šūvis. Teko užbraukti visus šūvius iki jo ir pradėti viską iš naujo. Kadangi šoviau antra, įtampa buvo didesnė. Žinojau, kad varžovė pataikė į dešimtuką, žinojau, kad ir man reikia pataikyti ten pat. Dešimt pataikyti nepavyko, pataikiau į devynis, tačiau dvikovą su turke ir savo pasirodymą Europos žaidynėse vertinu gerai“, – sakė Inga Timinskienė.

Grįžusi į Lietuvą lankininkė ruošis Europos čempionatui Antalijoje ir pasaulio taurės etapui Berlyne, kur bus galima pakovoti ir dėl kelialapio į Tokijo olimpines žaidynes.

1034bf060eb4abbbdb63115b23230a85 300x200 - Lankininkei prireikė papildomo šūvio

Šaltinis(ELTA)

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.