„Algojimo” gimtadienyje – bičiulių sveikinimai ir įkurtuvių džiaugsmas

0
56

11-ąjį gimtadienį švenčiantis neįgalius vaikus ir jų šeimas globojantis labdaros – paramos fondas „Algojimas“ pakvietė būrį vaikų ir draugų „pasikieminėti“ bei pasidžiaugti šia gražia sukaktimi.

Neseniai duris atvėrusių naujų fondo patalpų kiemelyje „Algojimo“ steigėją ir vadovę Aušrą Stančikienę sveikino buvę ir esami fondo globotiniai su tėveliais, ilgamečiai bičiuliai ir bendradarbiai. Jiems koncertavo mažoji dainininkė Vakarė Sakalauskaitė su mama, operos soliste Agne Sabulyte bei dvylikametis Adomas Dimša, fondo simboliu tapusio „Švelniuko“ eilėraščius skaitė profesorius Vytis Valatka.

„Mes daugiau dirbame, nei pasisakome, tačiau šiandien yra puiki proga pasidžiaugti tuo, ką per tuos metus nuveikėme“, – dėkodama už sveikinimus šypsojosi A. Stančikienė. O pasidžiaugti tikrai yra kuo – nueitą „Algojimo“ kelią puikiai iliustruoja skaičiai.

Per 11 metų į fondą buvo pritraukta per 5,28 mln. eur. paramos, pagalba suteikta 28 599 unikaliems paramos gavėjams, surengta 114 stacionarių šeimos psichosocialinės reabilitacijos stovyklų, kuriose dalyvavo per 9 000 vaikų, išpildyta 7 322 vaikų su negalia svajonės, vesti mokymai, įvairioms institucijoms teikti vaikų su negalia ir jų šeimų gyvenimą iš esmės keičiantys projektai, surengtos 32 socialinės akcijos, kurių dalyviais tapo Arvydas Sabonis, Andrius Mamontovas, kunigas Ričardas Doveika, istorikas Alfredas Bumblauskas, dainininkas Marijonas Mikutavičius, prima balerina Eglė Špokaitė ir daugybė kitų iškilių Lietuvos asmenybių.

Viena svarbiausių „Algojimo“ veiklų – prieš ketverius metus įsteigta „Pojūčių klinika“. Neseniai įsikėlę į naujas, erdvesnes patalpas klinikos ir netrukus duris atversiančio Dienos centro specialistai galės teikti dar daugiau kompleksinių paslaugų ir pagalbą vaikams bei jų artimiesiems.

Šaltinis: (ELTA)

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.